fbpx

Jak następuje ustalenie sumy gwarancyjnej, gdy rozpoczynam działalność gospodarczą jako biuro usług płatniczych i nie miałem/am dotąd żadnych transakcji płatniczych?

W przypadku biura usług płatniczych rozpoczynającego działalność w zakresie usług płatniczych całkowitą kwotę transakcji płatniczych, o której mowa w ust. 1 i 2, określa się na podstawie programu działalności i planu finansowego, o których mowa w art. 120 ust. 2 ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych.

Kategoria
Ubezpieczenie dla Biura usług płatniczych
Tagi
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *