mariola boczar ubezpieczenia

Szanowni Państwo,

Kierując się w pracy zasadami profesjonalizmu, bezpieczeństwa i prostoty, zbudowaliśmy produkt, który pozwala na zakup ubezpieczenia dostosowanego dokładnie do potrzeb klienta, przy ograniczonej liczbie formalności i w najkorzystniejszej ofercie, nie zapominając przy tym o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Możecie zatem Państwo, w  prostych krokach kupić u nas ubezpieczenie, odpowiadające Waszym aktualnym potrzebom w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu . Zapraszam!

Mariola Boczar

Manager ds. organizacji Sprzedaży Ubezpieczeń

tel. 607 333 013

Doświadczenie

WPSU jest multiagencją ubezpieczeniową opierającą swoje działania na 28 letnim doświadczeniu na rynku ubezpieczeń dla profesjonalistów.

Renoma

Współpracujemy z 11 renomowanymi zakładami ubezpieczeń, takimi jak PZU SA, TUiR WARTA SA, Concordia Polska czy Generali TU SA.

Korzyści

Działamy precyzyjnie i sprawnie do minimum ograniczając formalności związane z zawieraniem polis. Naszym klientom oferujemy najtańsze stawki na polskim rynku oraz pakiety zniżek i rabatów. Dzięki temu, że potrafimy dostosować ubezpieczenie szczegółowo do potrzeb, możecie być Państwo pewni, że kupicie dokładnie to, czego potrzebujecie. Głęboka analiza potrzeb w zestawieniu z możliwościami rynku ubezpieczeniowego dają optymalny rezultat – ofertę ubezpieczeniowa o zwariantowanym zakresie w bardzo dobrej cenie. Naszym atutem jest unikalny na rynku sposób obsługi - intuicyjny system online, pozwalający na zakup ubezpieczenia w miejscu, czasie i cenie, jakie odpowiadają kupującemu.

Ochrona sfery zawodowej i prywatnej

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo ubezpieczenia sfery zawodowej oraz prywatnej. Pierwsza z nich obejmuje rzetelne doradztwo i specjalistyczną ochronę dla grup zawodowych, mi.in. biur rachunkowych czy księgowych. Sfera prywatna dotyczy natomiast indywidualnej ochrony ubezpieczeniowej dla dzieci, dla podróżujących oraz ubezpieczenia domu i mieszkania.

Formalnie

Działamy jako agent ubezpieczeniowy wpisany do rejestru agentów prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11208379/A. Działamy w imieniu wielu zakładów ubezpieczeń na podstawie udzielonych pełnomocnictw, które są dostępne tutaj.

Dane rejestrowe Spółki

WielkoPolski Serwis Ubezpieczeń Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (WPSU Sp. z o o)
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań
KRS: 0000409080
NIP 7831686110
REGON 302033299
Kapitał zakładowy: 5.000 zł w całości opłacony gotówką

Polisa OC

Spółka posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania czynności agencyjnych z sumą gwarancyjną w wysokości: 5.387.412 zł na jedno i 8.081.118 zł na wszystkie zdarzenia, potwierdzone polisą nr 35777117, wystawioną przez Concordia Polska TUW.