mariola boczar ubezpieczenia

Szanowni Państwo ,

Przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązania ubezpieczeniowe, dedykowane grupom zawodowym, klientom indywidualnym oraz małym i dużym przedsiębiorstwom. Są to propozycje w zakresie zawodowej odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeń cybernetycznych, następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci i dorosłych, ubezpieczeń domów i mieszkań czy kosztów leczenia za granicą.

Wieloletnie doświadczenie w branży utwierdziło nas w przekonaniu, że podstawą rozwoju każdej firmy jest zadowolony Klient. Dbamy zatem o profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort procesu zawierania ubezpieczeń.

Możecie Państwo, w  prostych krokach nabyć ubezpieczenie odpowiadające Waszym aktualnym potrzebom w dowolnym czasie i miejscu, zapewniając sobie pewną ochronę.

 
 
 
 

Mariola Boczar

Członek Zarządu

Doświadczenie

WPSU jest multiagencją ubezpieczeniową opierającą swoje działania na wieloletnim doświadczeniu na rynku ubezpieczeń. Wywodzimy się z grona specjalistów współtworzących zasady funkcjonowania pośrednictwa ubezpieczeniowego. Naszym mentorem w kwestii merytoryki i etyki zawodu był ekonomista dr Andrzej Gawroński.

Renoma

Współpracujemy z największymi, renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, takimi jak PZU S.A., AXA Ubezpieczenia TUiR S.A., InterRisk TU S.A., Concordia Polska TUW, Generali SA., Generali Życie S.A., Compensa TU S.A., czy TUiR Allianz Polska S.A..

Korzyści

Działamy precyzyjnie i sprawnie do minimum ograniczając formalności związane z zawieraniem polis. Naszym klientom oferujemy najtańsze stawki na polskim rynku oraz pakiety zniżek i rabatów. Dzięki temu, że potrafimy dostosować ubezpieczenie szczegółowo do potrzeb, możecie być Państwo pewni, że kupicie dokładnie to, czego potrzebujecie. Głęboka analiza potrzeb w zestawieniu z możliwościami rynku ubezpieczeniowego dają optymalny rezultat – ofertę ubezpieczeniowa o zwariantowanym zakresie w bardzo dobrej cenie. Naszym atutem jest unikalny na rynku sposób obsługi - intuicyjny system online, pozwalający na zakup ubezpieczenia w miejscu, czasie i cenie, jakie odpowiadają kupującemu.

Ochrona sfery zawodowej i prywatnej

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo ubezpieczenia sfery zawodowej oraz prywatnej. Pierwsza z nich obejmuje rzetelne doradztwo i specjalistyczną ochronę dla grup zawodowych, mi.in. biur rachunkowych czy rzeczoznawców majątkowych. Ochrona ta realizowana jest w aspektach odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie mienia od ognia lub kradzieży a także zabezpieczenia firmy przed kosztami cyber ataku. Sfera prywatna dotyczy natomiast indywidualnej ochrony ubezpieczeniowej dla dzieci, dla podróżujących oraz ubezpieczenia domu i mieszkania.

Formalnie

Działamy jako agent ubezpieczeniowy wpisany do rejestru agentów prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11208379/A. Działamy w imieniu wielu zakładów ubezpieczeń na podstawie udzielonych pełnomocnictw, które są dostępne tutaj.

Dane rejestrowe Spółki

WielkoPolski Serwis Ubezpieczeń Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (WPSU Sp. z o o)
ul. Mostowa 23/19, 61-854 Poznań

KRS: 0000409080

NIP 7831686110

REGON 302033299
Kapitał zakładowy: 5.000 zł w całości opłacony gotówką

Polisa OC

Spółka posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania czynności agencyjnych oraz ubezpieczenie cybernetyczne.