fbpx
mariola boczar ubezpieczenia

Szanowni Państwo ,

Przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązania ubezpieczeniowe, dedykowane grupom zawodowym, klientom indywidualnym oraz małym i dużym przedsiębiorstwom. Są to propozycje w zakresie zawodowej odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeń cybernetycznych, następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci i dorosłych, ubezpieczeń domów i mieszkań czy kosztów leczenia za granicą.

Wieloletnie doświadczenie w branży utwierdziło nas w przekonaniu, że podstawą rozwoju każdej firmy jest zadowolony Klient. Dbamy zatem o profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort procesu zawierania ubezpieczeń.

Możecie Państwo, w  prostych krokach nabyć ubezpieczenie odpowiadające Waszym aktualnym potrzebom w dowolnym czasie i miejscu, zapewniając sobie pewną ochronę.

Zapraszam!

 
 
 
 

Mariola Boczar

Członek Zarządu

tel. 607 333 013

Doświadczenie

WPSU jest multiagencją ubezpieczeniową opierającą swoje działania na wieloletnim doświadczeniu na rynku ubezpieczeń. Wywodzimy się z grona specjalistów współtworzących zasady funkcjonowania pośrednictwa ubezpieczeniowego. Naszym mentorem w kwestii merytoryki i etyki zawodu był ekonomista dr Andrzej Gawroński.

Renoma

Współpracujemy z 11 renomowanymi zakładami ubezpieczeń, takimi jak PZU SA, TUiR WARTA SA, Concordia Polska czy Generali TU SA.

Korzyści

Działamy precyzyjnie i sprawnie do minimum ograniczając formalności związane z zawieraniem polis. Naszym klientom oferujemy najtańsze stawki na polskim rynku oraz pakiety zniżek i rabatów. Dzięki temu, że potrafimy dostosować ubezpieczenie szczegółowo do potrzeb, możecie być Państwo pewni, że kupicie dokładnie to, czego potrzebujecie. Głęboka analiza potrzeb w zestawieniu z możliwościami rynku ubezpieczeniowego dają optymalny rezultat – ofertę ubezpieczeniowa o zwariantowanym zakresie w bardzo dobrej cenie. Naszym atutem jest unikalny na rynku sposób obsługi - intuicyjny system online, pozwalający na zakup ubezpieczenia w miejscu, czasie i cenie, jakie odpowiadają kupującemu.

Ochrona sfery zawodowej i prywatnej

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo ubezpieczenia sfery zawodowej oraz prywatnej. Pierwsza z nich obejmuje rzetelne doradztwo i specjalistyczną ochronę dla grup zawodowych, mi.in. biur rachunkowych czy rzeczoznawców majątkowych. Ochrona ta realizowana jest w aspektach odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie mienia od ognia lub kradzieży a także zabezpieczenia firmy przed kosztami cyber ataku. Sfera prywatna dotyczy natomiast indywidualnej ochrony ubezpieczeniowej dla dzieci, dla podróżujących oraz ubezpieczenia domu i mieszkania.

Formalnie

Działamy jako agent ubezpieczeniowy wpisany do rejestru agentów prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem 11208379/A. Działamy w imieniu wielu zakładów ubezpieczeń na podstawie udzielonych pełnomocnictw, które są dostępne tutaj.

Dane rejestrowe Spółki

WielkoPolski Serwis Ubezpieczeń Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (WPSU Sp. z o o)
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań
KRS: 0000409080
NIP 7831686110
REGON 302033299
Kapitał zakładowy: 5.000 zł w całości opłacony gotówką

Polisa OC

Spółka posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania czynności agencyjnych z sumą gwarancyjną w wysokości 1.250.618EUR na jedno i 1.875.927EUR na wszystkie zdarzenia, potwierdzone polisą OCS nr 0002129 wystawioną przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.