Kompleksowe ubezpieczenie firmowe jest systemowym rozwiązaniem dla nowo powstałych przedsiębiorstw lub pracodawców, którzy potrzebują wprowadzić nowe spójne rozwiązania ubezpieczeniowe dla swojej firmy. Nasi specjaliści analizują wówczas aktualne specyficzne potrzeby przedsiębiorstwa w zakresie ryzyk, uwzględniając aktualne trendy rynku ubezpieczeniowego. Na tej podstawie ustalają kompleksowy program ubezpieczeniowy, optymalnie zabezpieczający firmę.

kompleksowe ubezpieczenie dla firmy

Co zyskujesz wybierając kompleksowe ubezpieczenie firmowe w naszej multiagencji?

kontakt ubezpeiczenie

Dedykowany specjalista

Podczas trwania umowy ubezpieczenia, przedsiębiorstwo otrzymuje wsparcie dedykowanego specjalisty ds. ubezpieczeń. Ułatwia to i usprawnia kontakt w przypadku bieżących kwestii ubezpieczeniowych, kończących się terminów czy wyboru najkorzystniejszych opcji ochrony.

najlepsze ubezpieczenie

Zgodnie z potrzebami

Oferta kompleksowego ubezpieczenia dostosowana jest do specyfiki konkretnej działalności, charakteru ryzyk i bieżących potrzeb.

polecane ubezpieczenie

Firma godna zaufania

Firma dobrze zabezpieczająca się na wypadek ryzyka, zwiększa zaufanie klientów, kontrahentów oraz pracowników.

oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Wybierając rozwiązania kompleksowe, oszczędzasz czas na szukanie i sprawdzanie poszczególnych rozwiązań ubezpieczeniowych.

dobre ubezpieczenie

Brak luk ubezpieczeniowych

Kompleksowe ubezpieczenie dla firmy opiera się na dokładnej analizie ryzyk, na jakie narażone jest przedsiębiorstwo. Tak, aby zapewnić szczelną ochronę ubezpieczeniową.

Umów się na rozmowę ze specjalistą.

kontakt ubezpieczenie

Zadzwoń

Skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerami telefonu:

607 333 126, 661 333 135

kontakt ubezpieczenia

Napisz wiadomość email

Wyślij do nas zapytanie na adres:

biuro@wpsu.pl

ubezpieczenie Poznań

Odwiedź nas osobiście

Zapraszamy do naszego oddziału pod adresem:

ul. Mostowa 23/19 w Poznaniu

Warto wiedzieć

Kompleksowe ubezpieczenie dla firmy jest rozwiązaniem skierowanym do każdego przedsiębiorstwa, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, wielkość czy branżę. Jego podstawową funkcją jest zabezpieczenie firmy na okoliczność wystąpienia sytuacji, zagrażającej płynności finansowej przedsiębiorstwa. Kompleksowe ubezpieczenie dla firmy opiera się na dokładnej analizie ryzyka i wyborze adekwatnych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Co oznacza ubezpieczenie kompleksowe?

Ubezpieczenie kompleksowe dla firmy to przede wszystkim rzetelne wsparcie w wyborze ubezpieczenia najlepiej dostosowanego do aktualnych potrzeb firmy z uwzględnieniem zasobów i ryzyka. Korzystając z usług naszej multiagencji przedsiębiorca otrzymuje ofertę produktów ubezpieczeniowych oraz asystę dedykowanego specjalisty w trakcie trwania umowy ubezpieczeniowej. Dzięki temu firma jest odciążona z konieczności analizy rynku ubezpieczeniowego, śledzenia bieżących zmian w tym zakresie i negocjacji optymalnych wariantów ochrony. To także pewność, że przedsiębiorca płaci wyłącznie za ochronę, jakiej potrzebuje. Ubezpieczenie kompleksowe dla firmy oznacza również dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Przedsiębiorca może liczyć na zniżki za pakiet, bezszkodowość czy posiadanie odpowiednich zabezpieczeń.

Co można ubezpieczyć w ramach ubezpieczenia kompleksowego?

Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dotyczy różnych ryzyk, na jakie narażona jest firma. Możesz wybrać zabezpieczenie wszystkich ryzyk lub tych, na których najbardziej Tobie zależy. Ubezpieczenie dla firmy obejmuje więc:

 • budynki, lokale, budowle, obiekty małej architektury,
 • nakłady adaptacyjne (koszty poniesione w celu adaptacji budynku czy lokalu),
 • towary, surowce, półprodukty,
 • sprzęt elektroniczny,
 • maszyny i urządzenia,
 • szyby i inne szklane elementy,
 • wyposażenie oraz niskocenne składniki majątku takie jak narzędzia, czajnik bezprzewodowy,
 • wartości pieniężne,
 • powierzone mienie osób trzecich,
 • mienie pracownicze w miejscu pracy,
 • odpowiedzialność cywilną,
 • assistance.

Od jakich ryzyk można ubezpieczyć firmę?

W ujęciu ubezpieczenia kompleksowego majątek firmy można ubezpieczyć od wszelkich ryzyk, dostosowując zakres ochrony do rodzaju prowadzonej działalności. Poszczególne elementy majątku możemy zatem ubezpieczyć od ognia i innych żywiołów, kradzieży, włamania i rabunku, stłuczenia i zniszczenia, dewastacji, przepięcia czy nieuwagi lub nieostrożności pracownika. Odpowiedzialność cywilną ubezpieczamy od szkód na osobie lub na mieniu. Ubezpieczenie assistance natomiast zapewnia pomoc medyczną, lokal zastępczy lub wizytę fachowca… Czytaj dalej