Kto pyta, nie błądzi!

Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze możesz skonsultować się z naszymi ekspertami. Doradzimy, wyjaśnimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości natury ubezpieczeniowej.

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem online.wpsu , możesz skontaktować się z nami za pomocą poczty wewnętrznej w panelu Poczta lub telefonicznie.

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać email.

kontakt ubezpieczenia

+48 607 333 126

biuro@wpsu.pl

Adres do wysyłki dokumentów:

WielkoPolski Serwis Ubezpieczeń Sp. z o.o.
ul. Mostowa 23/19 61-854 Poznań

 
 

Jak dojechać?

Zostaw wiadomość.

    Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest WielkoPolski Serwis Ubezpieczeń Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Mostowa 23/19, 61- 854 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane mogą być przekazywane podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: WPSU Sp. z o.o., ul. Mostowa 23/19, 61-854 Poznań; mailowo: odo@wpsu.pl